PAC napisał(a):

|
Żadnego odwoływania, od piątku ma być cieplej. Dziwie się że tak szybko odwołali ten mecz w Białymstoku. W Niemczech czy we Francji grali już w tym roku przy sporych mrozach i nic nie było odwołane. U nas jak zwykle takie płaczki.
|
Co to znaczy przy sporych mrozach? W Białymstoku przez cały tydzień mamy -20 w nocy i ocieplenie do jakichś -10 w dzień. Jeżeli takie mrozy już zdarzają się we Francji czy Niemczech (w co wątpię), to na pewno wtedy nie gra się tam w piłkę.