herkules, wszystko pięknie ładnie, ale pamiętaj o kibicach przyjezdnych. Jak przyjadą goście zza błoń albo inne pospolite ruszenie, to wnet polecą zapalniczki i inne rzeczy w telebim. W końcu ktoś by uszkodził.
Swoją drogą, nie pamiętam na jakim meczu (chyba reprezentacji), ale po stracie gola kibic się wkurzył i rzucił swoją komórką w przestrzeń. W taki telebim pewnie też niejedna by poleciała
