Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43750
Stary 23.02.2011, 17:18
Billy napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej nikt już nie będzie narzekał, że samych obcokrajowców ściągnęliśmy
No to można całą pomoc z Polaków stworzyć D
Odpowiedz cytując