Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8228
Stary 23.02.2011, 17:13
Jak nie mają kasy na podgrzanie murawy, to skąd mają wziąć pieniądze na szkolenie młodzieży, nowe boiska, rozwoj infrastruktury ? Przecież niedługo ma wejść wymóg kilku boisk treningowych i każdy klub ekstraklasowy będzie musiał rozbudować bazę.
..
Odpowiedz cytując