Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 23.02.2011, 17:13
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Wisla ma tam wyjsc i wygrac obojetne czy bedzie -5 czy -20, zero wytlumaczenia. Pogoda dla obydwu druzyn jest taka sama.
Racja, ale zważ uwagę na zwielokrotnią podatność na kontuzję na takiej nawierzchni, mimo wszystko.

Aaa, no było kilka takich przypadków, możliwe że nie słyszałeś, bo nikt cywilizowany nie gra na takich nawierzchniach
Odpowiedz cytując