Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2488
Stary 23.02.2011, 16:59
emj10 napisał(a):Wyświetl post
A ja się zapytam przewrotnie czemu taki Rudnevs ma nie pójść za choćby 10 baniek na Zachód? Strzelił w ciągu 2 sezonów blisko 40 bramek na Węgrzech, w Polsce i w Lidze Europy. Z pewnością jeszcze coś dołoży i będzie jednym z najbardziej bramkostrzelnych napastników w tej części Europy w tym sezonie. Chłopak pojawił się znikąd, ale jego nazwisko jest już w notesach wielu scoutów w całej Europie. Jeśli walnie jeszcze hat-tricka Liverpoolowi to kwota 10 mln euro mnie naprawdę nie zdziwi.

Oczywiście dla mnie nie jest on warty więcej niż 3-4 mln euro tak realnie (cena za Necida to było ok. 4 mln euro, podobnie za trochę młodszego Dzeko ze Slavii), ale o Rudnevsie może być jeszcze głośno w tym sezonie co z pewnością wpłynie na jego cenę.
Wg mnie 10 mln euro po hat-tricku vs L'pool niewiele zmieni. Gdyby grał w lidze belgijskiej/holenderskiej/portugalskiej (o takim poziomie) i tam strzelal, to owszem. Ale chłopak nie ma bramek w reprezentacji i jeden epizod w LE nie podbije jego ceny do 10 mln euro. Jeszcze nie teraz, może kiedyś, w lepszej lidze
Odpowiedz cytując