|
Podajac temperatury tzreba pamietac ze przykladowe -18 stopni to nie jest temperatuta ktora bedzie w Bialymstoku o godzinie 20.
Ta temperatuta bedzie tam ale ok. 3 moze 4 w nocy albo nawet nad ranem.
Wiec prawda jest taka ze w Gdyni o godzinie 20 moze byc ok -9.
W Bialymstoku o godzinie 20 moze byc ok .13 moze 14 stopni mrozu.
Kladac sie wczoraj spac wieczor bylo -8 a nad ranem stacja pogody mi zapamietal najnizsza temperature -12,6.
Wiec nie rozumiem przekladania jednego meczu.
Albo graja wszyscy albo nikt.
I jeszcze jedno temperatury podawane przez Onet calkowicie sie roznia od temperatow podawanych przez Pana Tomka Zubilewicza...
|