Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 23.02.2011, 16:59
Podajac temperatury tzreba pamietac ze przykladowe -18 stopni to nie jest temperatuta ktora bedzie w Bialymstoku o godzinie 20.

Ta temperatuta bedzie tam ale ok. 3 moze 4 w nocy albo nawet nad ranem.
Wiec prawda jest taka ze w Gdyni o godzinie 20 moze byc ok -9.
W Bialymstoku o godzinie 20 moze byc ok .13 moze 14 stopni mrozu.

Kladac sie wczoraj spac wieczor bylo -8 a nad ranem stacja pogody mi zapamietal najnizsza temperature -12,6.

Wiec nie rozumiem przekladania jednego meczu.
Albo graja wszyscy albo nikt.

I jeszcze jedno temperatury podawane przez Onet calkowicie sie roznia od temperatow podawanych przez Pana Tomka Zubilewicza...
Odpowiedz cytując