Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17472
Stary 23.02.2011, 16:55
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Po lewej Coca Cola a po prawej Społem.....
Małe tablice informujące o czasie gry? jak to będzie wygladało? a może z Cichej weźmiemy sławny zegar i Pan Józio będzie przekręcał wskazówkę. Normalny zegar cyfrowy powinien byc na wysokości telebimu ale pewnie nie będzie bo konstrukcji pod to nie ma. Wogóle nie rozumiem jak mogli zrobić podejścia pod telebim o szerokości równej telebimowi, mogło być jedno a na dobrą sprawę mogłoby ich wogóle nie być
czyli wynik i czas gry będzie tam gdzie jest, na E w takiej formie jak jest ?

W takim razie kibic z nowej trybuny (chodzi o stare A i B) jesli bedzie chciał spojrzec która minuta meczu, gdzie ma tego szukac?
Ten telebim bedzie sluzył do wystwietlania meczu ,czy moze tylko do wyniku i czasu?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując