Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8225
Stary 23.02.2011, 16:42
WCracow napisał(a):Wyświetl post
W bundeslidze jakos potrafia systematycznie odszniezac plyte boiska, aby podgrzewacze pod murawa mogly normalnie dzialac.
Chodzi tylko i wylacznie o koszty, bo kilka dni ciaglej pracy troche kosztuja. A tak wlacza na kilka godzin przed meczem zeby sie sedzia odp...l i tyle.

Na ktorym stadionie tak bylo zeby mozna bylo plyte podgrzac trzeba bylo oswietlenie wylaczyc?
,
Odpowiedz cytując