WCracow napisał(a):

|
W bundeslidze jakos potrafia systematycznie odszniezac plyte boiska, aby podgrzewacze pod murawa mogly normalnie dzialac.
|
Chodzi tylko i wylacznie o koszty, bo kilka dni ciaglej pracy troche kosztuja. A tak wlacza na kilka godzin przed meczem zeby sie sedzia odp...l i tyle.
Na ktorym stadionie tak bylo zeby mozna bylo plyte podgrzac trzeba bylo oswietlenie wylaczyc?