Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1020
Stary 23.02.2011, 16:30
Fajnie że czasami nas gdzieś tam napomną w zagranicznych mediach, przy okazji znalazłem:
http://www.goal.com/en-gb/news/2914/...-that-beat-pep

No i jak napisali nie mówiło się o tym gdyż pierwszy mecz do tyłu 4:0.
Odpowiedz cytując