|
A kto jest winny za opóźnienia jak nie Tusk? Kto jest szefem rządu? Jak wybrali w przetargu naciągaczy to kto jest winny? Powódź? Zima? Czy może jak zwykle nikt i tak po prostu jest? 16 mld też tak po prostu zniknęło i nikt nie jest winny, a już na pewno nie premier rządu Tusk.
Piszesz, że wykonawca wypowiedział umowę a za chwilę twierdzisz ze droga jest w budowie. Kto ją buduje?
"Jak poinformował PAP rzecznik GDDKiA Marcin Hadaj, kontrakt został rozwiązany z winy wykonawcy ze względu na opóźnienia w jego realizacji. Zarządca dróg nałoży na wykonawcę karę umowną w wysokości około 62 mln zł.
"W tej chwili będzie zabezpieczenie placu budowy i inwentaryzacja tego, co zostało zrobione przez konsorcjum NDI oraz SB Granit (...), a następnie nastąpi przetarg na nowego wykonawcę" - zaznaczył rzecznik GDDKiA."
W budowie to ta autostrada jest od 1939 tylko Hitlerowi czasu brakło. Jak długo jeszcze?
Pytany o przewidywany termin nowego przetargu Hadaj powiedział: "Zależy nam na tym, żeby to było jak najszybciej, natomiast nie jesteśmy w stanie podać teraz terminów".
CDN
|