Grzadq napisał(a):

|
Na razie wygląda to tragicznie. Oby jakieś reklamy wsadzili albo cokolwiek.
|
ja bym z ta tragedia sie wstrzymal... dla kazdego jet chyba oczywiste ze jak tylko znajdzie sie chetny by zaplacic za reklame w tym miejscu to szybko te pola sie wypelnia. w ostatecznosci moge sie zalozyc wyladuje tam logo Telefoniki