Wyświetl pojedynczy post
LUKAS77
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17467
Stary 23.02.2011, 15:40
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Na razie wygląda to tragicznie. Oby jakieś reklamy wsadzili albo cokolwiek.
ja bym z ta tragedia sie wstrzymal... dla kazdego jet chyba oczywiste ze jak tylko znajdzie sie chetny by zaplacic za reklame w tym miejscu to szybko te pola sie wypelnia. w ostatecznosci moge sie zalozyc wyladuje tam logo Telefoniki
Odpowiedz cytując