szprotson napisał(a):

z wiekszego przyblizenia by się przydało.
Na moje, po bokach walnął bym małe tablice informujace o czasie gry i wyniku.
Chyba ze ten telebim będzie do tego służył...
|
Po lewej Coca Cola a po prawej Społem.....
Małe tablice informujące o czasie gry? jak to będzie wygladało? a może z Cichej weźmiemy sławny zegar i Pan Józio będzie przekręcał wskazówkę. Normalny zegar cyfrowy powinien byc na wysokości telebimu ale pewnie nie będzie bo konstrukcji pod to nie ma. Wogóle nie rozumiem jak mogli zrobić podejścia pod telebim o szerokości równej telebimowi, mogło być jedno a na dobrą sprawę mogłoby ich wogóle nie być