Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 23.02.2011, 15:27
Jak przychodzi zaczynać tą pojawiają się głosy "za szybko", w raz ze startem przygotowań chodziły słuchy, "dlaczego liga zaczyna tak późno"
Fakt jest zimno jednak przymnijmy, że Budesliga zaczyna jeszcze w styczniu. Wprowadzili obowiązek podgrzewanych płyt i po to one są aby grać w takich warunkach. Kwestia jest tego czy te płyty działają na takim poziomie jak chociażby w Budenslidze czy są tylko po to bo licencja tego wymaga.
Oczywiście bez sensu jest grać na betonie i jeśli tam będą takie warunki i będzie narażało to zdrowie zawodników to lepiej aby ten mecz się nie odbył w tym terminie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 23.02.2011 o godz. 15:44.
Odpowiedz cytując