Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8220
Stary 23.02.2011, 15:17
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam komunikat o przełożeniu meczu to wyraźnie chodzi o to, że boisko jest nie przygotowane do meczu. Od kilku dni się starają przełozyć mecz zamiast go dobrze przygotować uprzątajac ewentualny śnieg i podgrzewając murawę przynajmniej od tygodnia. Ewidentnie nie byli zainteresowani rozegraniem meczu w tym terminie. Gdyby murawa była podgrzewana codziennie od tygodnia nie bułobyproblemu. Jak widać w centrali tez się łapią na takie ściemy.
za sport.pl:

Cytat:
Powodem decyzji jest aktualna sytuacja pogodowa w województwie podlaskim.

- Nie chodzi tutaj o stan murawy, a o siarczysty mróz, który panuje w Białymstoku od kilku dni. Trybuny i płyta stadiony są przygotowane, bo opady nie były duże. Mając jednak na względzie zdrowie zawodników oraz komfort oglądania meczu przez kibiców postanowiliśmy go przełożyć - powiedział dyrektor Departamentu Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA Marcin Stefański.


Wszystkie pozostałe spotkania 16. kolejki ekstraklasy zostaną rozegrane zgodnie z planem.

Jesteśmy w kontakcie ze wszystkimi klubami ekstraklasy i nie dostaliśmy żadnych innych niepokojących sygnałów. Dlatego mecz w Białymstoku jest jedynym, który musiał zostać przesunięty" - dodał.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując