Drozd napisał(a):

Juz kiedyś ustaliliśmy że te otwarte to przygotował SLD i PiS więc jedyna zasługa cudaka ze tych prawie gotowych nie spieprzył jak całej reszty.
|
Tak, jak jakąś drogę otwarli to zasługa SLD i PiS, a jak jest gdzieś opóźnienie, to już 100% wina Tuska
ty to ładnie zaślepiony jesteś
Drozd napisał(a):

W kronice nie mówili że wykonawca chce więcej pieniędzy tylko, że nie dostaje kasy wynikającej z kontraktu i zamierza sie wycofać. Więc nie wymyślaj.
|
W dzienniku piszą, że "
zwiększenia kontraktu o co najmniej 60 mln zł domaga się konsorcjum firm, które wypowiedziało umowę na budowę autostrady A4 na odcinku Brzesko - Wierzchosławice".
Więc nie wymyślam ;-)
Drozd napisał(a):

|
Albo nie dopuszczasz do siebie rzeczywistości.
|
Rzeczywistość, jak na razie, wygląda tak.

Czerwone w budowie.