Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11832
Stary 23.02.2011, 15:11
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Juz kiedyś ustaliliśmy że te otwarte to przygotował SLD i PiS więc jedyna zasługa cudaka ze tych prawie gotowych nie spieprzył jak całej reszty.

Tak, jak jakąś drogę otwarli to zasługa SLD i PiS, a jak jest gdzieś opóźnienie, to już 100% wina Tuska

ty to ładnie zaślepiony jesteś


Drozd napisał(a):Wyświetl post
W kronice nie mówili że wykonawca chce więcej pieniędzy tylko, że nie dostaje kasy wynikającej z kontraktu i zamierza sie wycofać. Więc nie wymyślaj.
W dzienniku piszą, że "zwiększenia kontraktu o co najmniej 60 mln zł domaga się konsorcjum firm, które wypowiedziało umowę na budowę autostrady A4 na odcinku Brzesko - Wierzchosławice".


Więc nie wymyślam ;-)


Drozd napisał(a):Wyświetl post
Albo nie dopuszczasz do siebie rzeczywistości.
Rzeczywistość, jak na razie, wygląda tak.


Czerwone w budowie.
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 23.02.2011 o godz. 15:30.