|
Jak czytam komunikat o przełożeniu meczu to wyraźnie chodzi o to, że boisko jest nie przygotowane do meczu. Od kilku dni się starają przełozyć mecz zamiast go dobrze przygotować uprzątajac ewentualny śnieg i podgrzewając murawę przynajmniej od tygodnia. Ewidentnie nie byli zainteresowani rozegraniem meczu w tym terminie. Gdyby murawa była podgrzewana codziennie od tygodnia nie bułobyproblemu. Jak widać w centrali tez się łapią na takie ściemy.
|