Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8219
Stary 23.02.2011, 14:01
Jak czytam komunikat o przełożeniu meczu to wyraźnie chodzi o to, że boisko jest nie przygotowane do meczu. Od kilku dni się starają przełozyć mecz zamiast go dobrze przygotować uprzątajac ewentualny śnieg i podgrzewając murawę przynajmniej od tygodnia. Ewidentnie nie byli zainteresowani rozegraniem meczu w tym terminie. Gdyby murawa była podgrzewana codziennie od tygodnia nie bułobyproblemu. Jak widać w centrali tez się łapią na takie ściemy.
Odpowiedz cytując