Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
8217
23.02.2011, 13:10
A jak się ociepli, to sypnie śniegiem i sparaliżuje lige tym bardziej
Wg mnie ta kolejka niezagrożona. Najwyżej niech grają w kalesonach, Lepszy lekki mrozik (-8 co to jest) niż śnieżyca gdy nie widac piłki i linii.
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.02.2011 o godz. 13:14.
.
.
tofik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tofik
Znajdź inne posty napisane przez tofik