Wyświetl pojedynczy post
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 23.02.2011, 13:01
Niech grają, ta przerwa i tak jest za długa Prognozy mówią, że z końcem tygodnia ma się robić cieplej i pewnie poniżej 10 stopni nie będzie. Moim zdaniem nie ma co panikować za wcześnie i trzeba grać.
Odpowiedz cytując