|
Z jednej strony rozumiem argumenty, że gra na zmrożonej murawie w takiej temperaturze zwiększa ryzyko urazów i zmniejsza widowisko oraz liczbę widzów na trybunach ale z drugiej strony po co organizować mecze w lutym w godzinach popołudniowych czy wieczornych, kiedy maleje temperatura. Robić w weekend kolejkę w południe plus ogrzewana płyta i problem w znacznym stopniu zostaje rozwiązany. Na siłę szukanie problemów, tragedii nie ma.
|