Orson napisał(a):

Ech... jak zdobywał MP juniorów razem z Brożkami i m.in. Zawadzkim to wydawało się, że będzie nowy Tata... tylko kopyto może nie to. Potem dobre pół sezonu czy trochę więcej i zjazd.
Jeszcze później Orest Go dobrze wkomponował w grę GKS Bełchatów - gdzie nie było widać tak jego braków,wyjazd do Austrii no i amen w pacierzu...