Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5318
Stary 23.02.2011, 12:34
Orson napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/6366

Nasz były piłkarz...
Od meczu z Lazio równia pochyła, teraz na oko 10 kg nadwagi...
Ech... jak zdobywał MP juniorów razem z Brożkami i m.in. Zawadzkim to wydawało się, że będzie nowy Tata... tylko kopyto może nie to. Potem dobre pół sezonu czy trochę więcej i zjazd.
Jeszcze później Orest Go dobrze wkomponował w grę GKS Bełchatów - gdzie nie było widać tak jego braków,wyjazd do Austrii no i amen w pacierzu...
Odpowiedz cytując