Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8214
Stary 23.02.2011, 12:31
Żadnego odwoływania, od piątku ma być cieplej. Dziwie się że tak szybko odwołali ten mecz w Białymstoku. W Niemczech czy we Francji grali już w tym roku przy sporych mrozach i nic nie było odwołane. U nas jak zwykle takie płaczki.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując