Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
tomaslfc14
Member
Od: 06.2010
Offline
#
17458
23.02.2011, 12:24
Ja mam pytanie na trochę inny temat. A mianowicie, wiadomo już coś z przetargiem na sponsora tytularnego stadionu
tomaslfc14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaslfc14
Znajdź inne posty napisane przez tomaslfc14