Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8208
Stary 23.02.2011, 11:33
aNouc napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/148/news1...k-8-marca.html
Tylko w Białym są mrozy? czekamy na odwołanie całej kolejki. To tylko wyjdzie Wiśle na lepsze, więcej czasu na zgranie się reszty grajków.
Rosja to Rosja, dla nich to normalne.
Dla nas w lutym takie temperatury też są normalne.
Odpowiedz cytując