...:::Tomo:::... napisał(a):

...
dj_ibutti napisał(a): 
|
A to nie jest przypadkiem tak, że na koszulce można mieć co się chce? Np. "Boguś"/"Djuka"/"Edi" itp.? Co nam do tego?
|
Wydaje mi się że nie, w przypadku dwóch ostatnich nazwiska są za długie żeby umieścić na koszulce - więc mają ksywy.
...
|
imię: Edi Carlo
nazwisko: Dias Marcal
pseudoinim: Andradina
90minut.pl
Co do długości to po drugiej stronie błoń biega Ntbazonkiza, więc nie wiem czy to ma znaczenie.
Tak że nawet Małecki mógł by chyba mieć na koszulce "silny" jak by się uparł
