Wyświetl pojedynczy post
grzybek69
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9394
Stary 23.02.2011, 11:19
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
...


dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
A to nie jest przypadkiem tak, że na koszulce można mieć co się chce? Np. "Boguś"/"Djuka"/"Edi" itp.? Co nam do tego?
Wydaje mi się że nie, w przypadku dwóch ostatnich nazwiska są za długie żeby umieścić na koszulce - więc mają ksywy.
...
imię: Edi Carlo
nazwisko: Dias Marcal
pseudoinim: Andradina

90minut.pl

Co do długości to po drugiej stronie błoń biega Ntbazonkiza, więc nie wiem czy to ma znaczenie.
Tak że nawet Małecki mógł by chyba mieć na koszulce "silny" jak by się uparł
Ostatnio edytowane przez grzybek69 : 23.02.2011 o godz. 11:28.
Odpowiedz cytując