Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9393
Stary 23.02.2011, 11:18
Być może popełniłem błąd, nie znam włoskiego Choć na wikipedii podają, że J jednak jest w alfabecie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Alfabet_w%C5%82oski
Ostatnio edytowane przez maaarcin : 23.02.2011 o godz. 11:20.
Odpowiedz cytując