Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1992
Stary 23.02.2011, 11:13
Tzn. że w Poznaniu pownien być w zimie zakaz wstępu w wyższe partie stadionu, a w dolne tylko ze sprzętem alpinistycznym i po powiadomienu GOPR-u.
Odpowiedz cytując