Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 23.02.2011, 11:10
Kibic z Grodu Kraka napisał(a):Wyświetl post
Mam wielka prosbę do piwoszy : Jeden z małych browarów ma zamiar wprowadzić cztery nowe piwa na rynek w tgz sredniej półce , czy macie pomysły na nazwy owych piw. Browar mieści sie na południu Polski pierwsze ważenie około połowy marca.
Grybów?
to może np. krynickie albo palenica albo zdrojowe (ale nie wiem czy konstancin tego nie ma) albo parkowe
Odpowiedz cytując