Kibic z Grodu Kraka napisał(a):

|
Mam wielka prosbę do piwoszy : Jeden z małych browarów ma zamiar wprowadzić cztery nowe piwa na rynek w tgz sredniej półce , czy macie pomysły na nazwy owych piw. Browar mieści sie na południu Polski pierwsze ważenie około połowy marca.
|
Grybów?
to może np. krynickie albo palenica albo zdrojowe (ale nie wiem czy konstancin tego nie ma) albo parkowe
