|
10x0,5l - niestety żywiec itp. słabe samopoczucie w ciągu następnego dnia.
W Holandii zdażyło mi się pić po 7-8 butelek 0,5 (Holandia, Belgia, Francja) przez 3-4 kolejne wieczory. Nastepnego dnia o 8 - zero problemów... znacząca różnica w jakości i surowcach niestety...:(
|