joshi napisał(a):

nie przypominam sobie, żebyśmy kogoś wcześniej tak wyróżniali, to dlaczego teraz miałoby być inaczej?
Ale jak wyjdą w pierwszym składzie to pewnie trybuny odpowiednio ich przywitają,
|
Greeg napisał(a):

A może po prostu tym, że jeszcze ani raz prosto piłki nie kopnął na naszych boiskach a niektórzy już mu chcą pomnik stawiać ;|.
Część osób powinna się zastanowić nad swoimi wypowiedziami prezentowanymi w tym temacie i nie zachowywać się jak napalona nastolatka rozkładająca nóżki przed "gwiazdorem" z plakatów, którego właśnie zobaczyła na żywo.
|
A moze i kopnął - na treningu ;-)
Dlatego jak sobie zasłuży (którykolwiek), to czemu i nie. Pod tym względem zajebiście podobają mi się kibice angielscy, którzy o swoich mają sporo piosenek, a zwłaszcza Aston Villa FC
http://fanchants.com/football-songs/...s-fast-as-fck/
http://fanchants.com/football-songs/...ts/john-carew/
http://fanchants.com/football-songs/...grath-my-lord/
..ale na to trzeba sobie
zasłużyć...