|
Według mnie w letnim okienku transferowym koniecznie musi dołączyć jakiś dobry, szybki prawoskrzydłowy. Za najlepszych czasów nasza drużyna właśnie bardzo dobrze grała skrzydłami. Szybkie rajdy Kosowskiego, Uche czy Błaszczykowskiego, to było to co dawało Wiśle bardzo dużą przewagę. Poza Małeckim ( który jak dla mnie powinien grać w ataku ) to nie mamy prawoskrzydłowego ( Łobo nie liczę, bo nie o takiego skrzydłowego mi chodzi). Być Może Maskant będzie ustawiał Meliksona na prawym skrzydle, ale mimo wszystko myślę, że brakuje nam właśnie takiego typowego, szybkiego prawoskrzydłowego.
|