|
W ostateczności Kirma trzeba będzie wycofać na tą lewą obronę jak będzie źle...
Bunoza na boku absolutnie nie... tam potrzeba zwrotności, sprawności, startu... to nie pozycja dla wysokiego ponad 1,9m gościa. To będzie Wasiluk bis albo Kali, którym też nieźle kręcili swego czasu.
Stoper, być może def. pomocnik to jedyne pozycje dla Bunozy.
Z tym, że prawoskrzydłowy jest nam potrzebny absolutnie się zgadzam. Mały jest lepszy w środku (napastnik lub podwieszony), Łobo nie liczę, Kirm po lewej więc de facto nie ma nikogo.
Ostatnio edytowane przez arti : 23.02.2011 o godz. 10:10.
|