Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9382
Stary 23.02.2011, 00:10
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
A to nie jest przypadkiem tak, że na koszulce można mieć co się chce? Np. "Boguś"/"Djuka"/"Edi" itp.? Co nam do tego?
Chyba tak jest, może po za jakimiś hardkorami gdyby np Mały zamiast Małeckiego chciał mieć JŻS, ale ogólnie sprawdziłem i faktycznie Cwetan się 'zrobił na zachód' bo tłumaczenie z cyrylicy jest Cwetan Genkow - oby grał 'po zachodniemu'
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując