dj_ibutti napisał(a):

|
A to nie jest przypadkiem tak, że na koszulce można mieć co się chce? Np. "Boguś"/"Djuka"/"Edi" itp.? Co nam do tego?
|
Chyba tak jest, może po za jakimiś hardkorami gdyby np Mały zamiast Małeckiego chciał mieć JŻS

, ale ogólnie sprawdziłem i faktycznie Cwetan się 'zrobił na zachód' bo tłumaczenie z cyrylicy jest Cwetan Genkow - oby grał 'po zachodniemu'
