Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9381
Stary 23.02.2011, 00:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
sprawa jest podobna. Genkow wybrał transkrypcję angielską. Nie dość , ze Genkov to jeszcze Tsvetan, zamiast Cwetan.
Zgroza.
Niedługo bedziemy mieli Vilca, Sobolevskyego. Mauetskyego.... bo to tak międzynarodowo
A to nie jest przypadkiem tak, że na koszulce można mieć co się chce? Np. "Boguś"/"Djuka"/"Edi" itp.? Co nam do tego?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując