Temat
:
Wszystko o Pro Evolution Soccer
Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina
Offline
#
21
22.02.2011, 22:25
Zdecydowanie PES 6 najbardziej klimatyczna, szczególnie grane derbów na naszym stadionie po ściągnięciu patcha. Fifa 11 strawna, ale to już nie to samo.
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.
zawszewiernyts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zawszewiernyts
Znajdź inne posty napisane przez zawszewiernyts