Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9376
Stary 22.02.2011, 22:07
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę się czepiać, ale pamiętacie "aferę" o zapis nazwiska Christowa ? Na pierwszej prezentacji trzymał koszulkę z napisem o zgrozo Hristov, potem zmienili na polska transkrypcję. Tutaj niby na koszulce ma Genkov, czyli u nas powinno byc Genkow ? jak to jest ?
sprawa jest podobna. Genkow wybrał transkrypcję angielską. Nie dość , ze Genkov to jeszcze Tsvetan, zamiast Cwetan.
Zgroza.
Niedługo bedziemy mieli Vilca, Sobolevskyego. Mauetskyego.... bo to tak międzynarodowo
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując