Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 22.02.2011, 21:43
ja jestem zdania że będzie 1:3 dla nas... i że będzie małą zadyma po meczu... ale już po wyjściu ze stadinou)... że funfle za LG nam pomogą w zainicjowaniu jakiejś małej sprzeczki ze śledziami
hehe pozdrowienia LG!
Odpowiedz cytując