Temat
:
[16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 .
Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
Od: 08.2006
Offline
#
135
22.02.2011, 21:43
ja jestem zdania że będzie 1:3 dla nas...
i że będzie małą zadyma po meczu... ale już po wyjściu ze stadinou
)... że funfle za LG nam pomogą w zainicjowaniu jakiejś małej sprzeczki ze śledziami
hehe pozdrowienia LG!
biziu25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do biziu25
Znajdź inne posty napisane przez biziu25