Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43742
Stary 22.02.2011, 21:17
No właśnie. Nie trzeba było być trenerem aby widzieć, że obrońca to nie Jego pozycja.

Choć trzeba przyznać, że teraz nie mamy takiego zawodnika jakim był Kamil na początku swojej kariery w Wiśle. Szedł tym skrzydłem jak przecinak Raz na trzy udanie, ale nigdy nie odpuszczał
Odpowiedz cytując