Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43741
Stary 22.02.2011, 21:11
Proud napisał(a):Wyświetl post
Jedynie to, że zaczynał w Wiśle jako boczny obrońca.

Pamiętam jak się wszyscy na C łapali za głowę po zagraniach Kamila
Ale widać było po nim że ma to coś. Non stop go do przodu ciągnęło. Nawet jak miał te 22 lata to nie bał się ryzyka i był przebojowy.
Odpowiedz cytując