Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43739
Stary 22.02.2011, 21:00
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Taki Kosa też nie wyglądał swoimi sposobem biegania na demona szybkości a potrafił się tak rozpędzić że nikt go dogonić nie mógł. Ilość kroków nie zawsze świadczy o tym kto szybko biega.
A co ma Kosa wspólnego z byciem bocznym obrońcą?Boczny obrońca musi być przede wszystkim zwinnym\zwrotnym i nieustępliwym,demonem prędkości być nie musi i takimi nie byli Baszczu czy Alvarez a dawali radę. Liczy się też doświadczenie dlatego też Paljic mimo iż ma predyspozycje, do w/w dwójki się nie umywa.
Bunoza jak się rozbuja to jest szybki ale start ma kiepski, mnóstwo razy go też robili 'na raz' - Jeśli miał bym go widzieć na innej pozycji niż środkowy,to autentycznie bardziej jako 'słynnego' wysokiego napastnika niż na boku obrony
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując