|
Na razie nijak wygląda.
Jak decyzje (i ewentualny projekt i finansowanie) zostaną ustalone w tym roku, to będzie dobrze i budowa może w następnym. Wykonanie boiska czy dwóch to jest miesiąc, góra dwa (oczywiście nie w zimie, a na wiosnę/lato/jasień), nawet z podgrzewaną murawą.
|