Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5315
Stary 22.02.2011, 19:50
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to był piłkarz jednego meczu.
Swoją drogą to na prawdę 'szacun' - w tak krótkim czasie, tak przyjebać, będąc niby zawodowym piłkarzem, to na prawdę trzeba się starać.Musiał nieźle jechać z piwem bo inaczej to się nie da
na razie robi masę,za rzeźbę weźmie się po trzydziestce...
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując