Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5314
Stary 22.02.2011, 19:40
Orson napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/6366

Nasz były piłkarz...
Od meczu z Lazio równia pochyła, teraz na oko 10 kg nadwagi...
Dla mnie to był piłkarz jednego meczu.
Swoją drogą to na prawdę 'szacun' - w tak krótkim czasie, tak przyjebać, będąc niby zawodowym piłkarzem, to na prawdę trzeba się starać.Musiał nieźle jechać z piwem bo inaczej to się nie da
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując