Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43736
Stary 22.02.2011, 19:14
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Na lewej obronie może zagrać pan Gordan Bunoza, o którym tu nikt nie pisał w tej kwestii. Wiem że byłby to obrońca w stylu Juniora Diaza, ale zawsze jest ktoś w obwodzie.
fakt faktem lepszy on tam niż Branco, ale to tylko w ostateczności.
westersyl, obwodzie?!
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez filemon : 22.02.2011 o godz. 19:14.
Odpowiedz cytując