westersyl napisał(a):

|
Na lewej obronie może zagrać pan Gordan Bunoza, o którym tu nikt nie pisał w tej kwestii. Wiem że byłby to obrońca w stylu Juniora Diaza, ale zawsze jest ktoś w obwodzie.
|
fakt faktem lepszy on tam niż Branco, ale to tylko w ostateczności.
westersyl,
obwodzie?!
