Hmmm, tylko o co konkretnie poprosić?

O ile z prośbą o rozbudowanie bazy treningowej i obiektów młodzieżowych problemów nie miałem o tyle ciężko mi znaleźć prośbę o wyszukiwanie juniorów.
PS. Donki, dzięki wielkie

Nie wiem jak mogłem tego nie zauważyć
