Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
fan1906
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
20933
22.02.2011, 18:45
fialo
napisał(a):
Chyba lekko nie chwyciłeś ironii
:
a co miałem odpisać iż lubie mace... i hebrajski....
Tak jak i właściciela...
fan1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fan1906
Znajdź inne posty napisane przez fan1906