Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
20927
22.02.2011, 17:53
Gwiaździsty
napisał(a):
Jaką halę do jednorazowego (1 dzień) wynajęcia polecacie w Krakowie , do futsalu, żeby miała gastronomię (możliwość zjedzenia obiadu) ?
http://www.kolna.pl/
Arteka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arteka1906
Znajdź inne posty napisane przez Arteka1906