Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8194
Stary 22.02.2011, 16:57
flamengista napisał(a):Wyświetl post
To są jaja. Spółka państwowa z Wieliczki inwestuje w klub piłkarski z Zabrza. Po co? Nie wiadomo.

I tak każdy Ślązak był prawdopodobnie raz w Wieliczce był. Promowanie kopalni w Polsce nie ma żadnego sensu - to atrakcja-samograj.

Reklamować ofertę turystyczną kopalni można (i trzeba) głównie za granicą. I to przede wszystkim na wschodzie: kraje bałtyckie, Ukraina, Rosja.

Moim zdaniem wyrzucają pieniądze w błoto. Problem w tym, że to publiczne pieniądze.
Tu masz rację. Z tym, ze kto jak kto ale Wieliczka Salt Mine nie potrzebuje w ogóle tego typu reklamy (nawet zagranicznej), bo oni są już na takim etapie, że dla każdego turysty z obcego kraju wycieczka do nas to - Krakow, Auschwitz i Salt Mine.
Odpowiedz cytując