flamengista napisał(a):

To są jaja. Spółka państwowa z Wieliczki inwestuje w klub piłkarski z Zabrza. Po co? Nie wiadomo.
I tak każdy Ślązak był prawdopodobnie raz w Wieliczce był. Promowanie kopalni w Polsce nie ma żadnego sensu - to atrakcja-samograj.
Reklamować ofertę turystyczną kopalni można (i trzeba) głównie za granicą. I to przede wszystkim na wschodzie: kraje bałtyckie, Ukraina, Rosja.
Moim zdaniem wyrzucają pieniądze w błoto. Problem w tym, że to publiczne pieniądze.
|
Tu masz rację. Z tym, ze kto jak kto ale Wieliczka Salt Mine nie potrzebuje w ogóle tego typu reklamy (nawet zagranicznej), bo oni są już na takim etapie, że dla każdego turysty z obcego kraju wycieczka do nas to - Krakow, Auschwitz i Salt Mine.