Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9372
Stary 22.02.2011, 16:34
Jeśli chodzi o Meliksona i jego nieśmiałość, powiem tylko tyle, że też bym się denerwował gdyby musiał występować przed kamerami i dziennikarzami jeśli nie zna się za dobrze angielskiego. Ciężko jest być wtedy pewnym siebie. Powiedzmy sobie szczerze Maor z angielskiego moim zdaniem miał dwóję przy dobrych lotach takie -3. Widziałem jak Maor udzielał wywiadu dla telewizji u siebie, zupełnie inny chłopak.

Co do linku kolegi poniżej to Genkov to moim zdaniem taki piłkarz którego lubią kamery i aparaty, gdzieś czytałem komentarze dziewczyn które twierdzą że jest przystojny, mam nadzieje że jego wizerunek będzie można wykorzystać pod warunkiem że będzie prezentował jeszcze odpowiedni poziom sportowy.
O co jestem spokojny.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 22.02.2011 o godz. 17:03.
Odpowiedz cytując