Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8192
Stary 22.02.2011, 15:55
szprotson napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/148/news1...m-Gornika.html

Mając 2 kluby z Krakowa pod nosem i własny Górnik Wieliczka ,kopalnia inwestuje w Zabrze.Chociaż to tak naprawde Zabrze/Kraków.
To są jaja. Spółka państwowa z Wieliczki inwestuje w klub piłkarski z Zabrza. Po co? Nie wiadomo.

I tak każdy Ślązak był prawdopodobnie raz w Wieliczce był. Promowanie kopalni w Polsce nie ma żadnego sensu - to atrakcja-samograj.

Reklamować ofertę turystyczną kopalni można (i trzeba) głównie za granicą. I to przede wszystkim na wschodzie: kraje bałtyckie, Ukraina, Rosja.

Moim zdaniem wyrzucają pieniądze w błoto. Problem w tym, że to publiczne pieniądze.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując